OBJEV SÍLU JAZYKA A ODEMKNI SVŮJ POTENCIÁL

REFERENCE

Angličtinu se snažím zvládnout od základní školy, tzn. cca více než 25 roků. Zajímavé je, že byla období, kdy jsem se docela slušně domluvil, ale ty velmi brzy vystřídala ta častější období, kdy jsem se domluvil “nic moc” a nebavilo mě to. Prošel jsem vším možným - jazykové školy, individuální výuka apod. Poslední šanci po x nezdarech s vysokou dávkou nedůvěry jsem dal právě Hance. Máme za sebou cca 20 hodin po telefonu. Z angličtiny jsme toho moc nezvládli, dlouho jsem to chtěl opět vzdát. V průběhu našich lekcí jsem pochopil, že problém není ani tak angličtina jako právě čeština a já sám. Po těch cca 20 hodinách (kdy jsem to chtěl opakovaně vzdát a někam odsunout) se povedla jedna velká věc, která v tuto chvíli, kdy to píšu, trvá cca 3 dny, a to je to, že jsem šel dobrovolně s radostí a skvělým pocitem do akce. Např. co se týká mé práce, začal jsem po 4 letech hodně tvořit. Zlepšuji vztahy s okolím, jsem celkově aktivnější. Nazval bych to tak, že jsem se “odsekl” a místo své dosavadní “nemastnosti neslanosti” :-) zase na něčem víc makám a jsem šťastnější.

☆☆☆☆☆

Ladislav Hořčica Investor a majitel společnosti

Jsem člověk, který se neustále snaží zlepšovat a posouvat nejenom sebe, ale velmi ráda pomáhám i ostatním. To, co mi stálo dlouhou dobu v cestě a vnímala jsem jako jednu ze svých největších bariér, bylo studium a možnost komunikace jiného jazyka než českého, možnost získávat inspiraci a znalosti od světoznámých leadrů. Když jsem poprvé potkala Hanku, cítila jsem, že její produkt bude přesně to, co potřebuji a také se to následně i potvrdilo. Získala jsem obrovsky cenné nástroje na to, jak zvládat lépe život. Pomohla mi odstranit složitosti, které jsem si do studia sama vkládala. Z neschopnosti studovat a číst anglické knížky jsem se posunula do úrovně, kdy to zvládám a s vysvětlenými principy se neustále zlepšuji každým dnem. Chtěla bych jí mockrát poděkovat, že díky ní se do mně vlila nová naděje, že můžu posouvat své hranice v rámci studia na vyšší úroveň a že s pílí a disciplínou to bude čím dál lepší, rychlejší a efektivnější.

☆☆☆☆☆

Veronika Deutscharová Podnikatelka, Permanent make-up specialista

Co mi dal tento kurz?

Konečně jsem pochopila časy v angličtině, které jsem nebyla schopná pochopit delší dobu skrze nepochopení. Teď více rozumím, jak nepochopení v čestině se přenáší do nepochopení v anglictině a pokud látku nechápu v čestině, je jasné, že v angličtině mi bude způsobovat potíže. Myslela jsme si, že anglicky docela umím, ale poté, co jsem zjistila, že jsem měla nepochopení už od začátku a díky tomu jsem překládala věty s úplně jiným významem a divila jsem se, proč mi to nedává smysl a angličtina se mi zdála těžká.

Děkuji.

☆☆☆☆☆

Karolína Machová studentka vysoké školy - design

Veľmi ďakujem mojej úžasnej lektorke angličtiny za jej individuálny prístup a pochopenie, ktoré mi dodala do predmetu s názvom: Angličtina – komplikované, nemožné sa naučiť. Dokáže podať údaje veľmi záživným spôsobom, že sa nikdy nenudíte. Zároveň dokáže podať vec tak, že sa nezaoberáme gramatikou, ale tým, kedy a ako to naozaj v realite dokážeme použiť a prečo. Vďaka tomu, že je to veľmi praktické, dokážete začať rozumieť a používať aj už vo veľmi krátkom čase. Ak hľadáte zvládnutie starých nepochopení alebo aj úplne nový štart do angličtiny, ste na správnej adrese.

☆☆☆☆☆

Soňa Davideková podnikatelka, daňová poradkyně

Co se týká mé angličtiny, tak jsem měl vždy názor, že je to hlavně o velké slovní zásobě. V práci používám hovorovou anj s našimi obchodními partnery a vždy jsme se domluvili. Proto jsem neměl motivaci se dál zlepšovat. Asi rok mi Hana nabízela kurzy angličtiny a já jsem vzdoroval, jelikož jsem měl pocit, že tohle zrovna já nepotřebuji. “Vždyť je to hlavně jen o slovní zásobě, a to musím nadrilovat sám“. V té době jsem začal navíc dělat lektora Anatomie lidské mysli a to si vyžaduje hodně studia v této oblasti. Zdroje informací v čj jsem rychle vyčerpal tak jsem byl nucen začít hledat a studovat v anj. A to byla pro mne najednou velká bariéra. Věděl jsem, a mám absolutní souhlas, že je důležité studovat, ale studium v anj mne totálně zastavilo. Ačkoliv jsem si díky moderním technologiím snadno přeložil všechny slovíčka ve větě, tak jsem nebyl schopen pochopit koncept. Na tohle už ani moderní technologie nestačila. Tady jsem pochopil, že pouze znalost slovní zásoby asi nebude dostačující. Až v tuto chvíli jsem byl schopen si Hanou nechat vysvětlit, že ten problém je hlavně v nepochopení rodného jazyka a anj se gramaticky od čj nijak zvlášť neliší, pokud rodný jazyk používáme správně. A tohle byl skutečně můj problém. Když pochopíte podstatu jazyka jako takového, způsobem, jak mi to Hana vysvětlila, tak hned na první lekci mne to vystřelilo nahoru. Navíc mám dceru na prvním stupni, kde tyto věci moc nevysvětlují a když jsem mohl tyto informace přenést na dceru, ten zisk byl hned dvojnásobný. Díky tomuto kurzu je studium v anj pro mne mnohem snazší, a ačkoliv nevím všechna anglická slova, tak jsem schopen snadno pochopit koncept ve větě. Dle mého názoru je tento kurz určený pro každého, jelikož na školách nás učí určitou automatičnost. “Tak to prostě je, tohle se nauč bez jakéhokoliv vysvětlování“. A pokud stavíte dál na těchto základech našeho školství, tak ať už máte jakkoliv velkou slovní zásobu, časem vás to dostihne. Tento kurz mi dal stabilní pevné základy tak, že jsem začal s lehkostí a hlavně s radostí studovat v anj. Dokonce jsem se začal lépe vyjadřovat ve vlastním rodném jazyce. Takový bonus navíc:-). Hana je pro mne velmi vzdělaný člověk a celý kurz jsem hltal každé její slovo včetně doprovodných zisků z jejího vlastního studia, jak ji to změnilo život. Tohle nakopnutí mi obrovsky pomohlo a mám motivaci každý den studovat v anj. Mám informace přímo od autora v originále a pak jsou moje zisky mnohem větší.

Děkuji za tento kurz! Díky němu jsem se posunul o několik let dopředu.

☆☆☆☆☆

Radim Zábranský Majitel/CEO společnosti ZHT Group s.r.o.

S Angličtinou jsem se potýkal už od střední školy. Vždy mi připadala nesrozumitelná. V Jazykové škole Lite jsem se dokázal rozmluvit, ale pořád mi to přišlo velmi složité a nelogické...To jak Angličtinu vysvětluje Hanka mi dalo úplně nový pohled na všechny cizí jazyky. Ta zásadní změna je u mě ve způsobu používání jazyka. Dříve jstem to dělal takto: česky se to řekne takhle a anglicky takto. Teď chci říct něco a vím, že česky se to řekně tak a anglicky také tak. Poprvé v životě nemám s Angličtinou žádný problém a vlastně mám chuť se pustit i do dalších jazyků.

☆☆☆☆☆

Tomáš Novotný majitel společnosti WEPS s.r.o.

Hance moc děkuji za know-how, které lidem poskytuje nejen v oblasti komunikace, ale života jako takového. Kdo začne načerpané znalosti aplikovat do praxe, pozná, jak mohou věci fungovat s lehkostí a zároveň účinně. Ze své praxe jsem míval občas problém prosadit svou myšlenku. Měl jsem tendence "nepoškodit" druhou stranu a říkat dané koncepty "kulantně", čehož výsledkem bývalo neporozumění na druhé straně a neúplná duplikace. Díky tomuto se mi navýšila schopnost fungovat jak v osobním, tak i pracovním životě.

Mockrát děkuji.

☆☆☆☆☆

Samir Al-Farra podnikatel a školitel sociálních sítí

Učím sa anglicky pomaly celý život, ale angličtina bola pre mňa, hlavne pri štúdiu, príliš veľká bariéra a preto som si ani anglicky písané knihy nekupovala. Dostala som ale odporúčanie na Hanku Segantini, že dokáže hocikoho naučiť študovať v angličtine.
Po pol roku spoločnej práce som začala byť schopná študovať s porozumením, pochopiť koncept a kontext napísaného textu a správne vypracovať otázky z pracovného zošita. Nesmierne sa z toho teším a viem, že ak by som mala nejaké problémy v štúdiu, viem na koho sa môžem obrátiť.

☆☆☆☆☆

Soňa Sopóci podnikatelka

Několikrát jsem se pokoušela studovat AJ a pořád jsem se nemohla dostat dál. Uvědomila jsem si, že mám špatně pochopený ČJ. Díky Hance, která mi pomohla s AJ vysvětlením ČJ a postupným propojením s AJ jsem zjistila, že to není složité. Nyní je mi AJ více reálná a jde to mnohem lépe. Uvědomila jsem si, ze se už angličtiny nebojím. Naopak mne o to víc baví.

☆☆☆☆☆

Ivana Topičová manažerka

Na Hanku jsem narazila náhodou přes jednu knížku, kterou jsem si objednala a ke které jsem pak měla dotaz. Je to přes půl roku, co mě učí angličtinu, způsobem zábavným a naučným. Do té doby jsem vystřídala spoustu lektorů a až u ní mám pocit, že se z věčné začátečnice stane konečně pokročilá. Hodiny mě s ní baví, umí motivovat a učí jinak, než jsem byla zvyklá, což mi vyhovuje a už bych neměnila. Dokonce jsem se začala učit i mimo hodiny, což dřív mi prostě nešlo.

☆☆☆☆☆

Alena Hloušková technik světelné laboratoře

Je zajímavé, jaké všechny věci a okolnosti dokážou člověka ovlivňovat. Důležité ale je, že se s tím dá něco dělat, pokud má člověk zájem to změnit a pracovat na sobě. Hano, strašně moc děkuji nejen za cestu ale i za to, jaká Jste skvělá průvodkyně.

☆☆☆☆☆

Věra Matajová manažerka

Krásný den, chtěla bych poděkovat Haničce za včerejší úžasnou přednášku a její neskutečnou energii, se kterou nám tu spoustu myšlenek předává. Těším se na pokračování! Kdo ještě nebyl, má se na co těšit!

☆☆☆☆☆

Lenka Vlčková senior účetní

Hanka Segantini mi byla doporučná člověkem, kterému plně důvěřuji a tak jsem překonal určitou nedůvěru ve výuku on-line. Mám totiž za sebou několik neúspěšných pokusů naučit se anglicky. Musím s naprostou jistotou říci, že při první hodině se mé obavy a nevíra v mé schopnosti se anglicky naučit rozplynuly. Hanka na to šla od lesa a začali jsme odstraněním nepochopení z jazyka českého. Ty nepochopení byly v gramatice. V okamžiku, kdy byly odstraněné, začala mi angličtina připadat jednoduchá, dokonce jednodušší než čeština. A tak pokračuji hodinu za hodinou a má víra, že budu schopen studovat potřebné je na vyšší a vyšší úrovni. Začínám „šilhat“ po odborných knihách a mám v sobě víru, že to zvládnu.
Co bych napsal v závěru je, že Hanku plně doporučuji. Ona má skvěle pochopený český i anglický jazyk a toto spojení dává jistotu, že výuka bude mít hlavu a patu – a tak to i je. A nesmím zapomenout i její úžasnou schopnost věci vysvětlit. Poté je vše na mé disciplíně a účelu. Anglicky se zkrátka s Hankou naučím.

☆☆☆☆☆

Bohumil Kuba trenér prodejních seminářů

Naučil jsem se, co znamená a jak funguje porozumění. Dále jaké existují emoce a jak někomu vědomě pomoci, když je na nízké emoci. Vím teď, jak je důležité zlepšovat a zdokonalovat své schopnosti.

☆☆☆☆☆

Jaromír Slezák hudebník a web designér

Vše má svůj čas, můžeme o tom vědět, můžeme to znát, ale podle mého ten Úžasný okamžik si nás vždy najde. V tu chvíli jsme připraveni se vydat na cestu a najít SEBE. Děkuji Haničko, že jsi s námi na této cestě.

☆☆☆☆☆

Ivana Brychová finanční a hypoteční specialista

Moje know-how Ti otevře cestu k how to know...